1 ЕЕЗ Дрвена Тркалезна Гардероба Шипка За Плакарот, Врвен Столб За Плакарот За Закачување Облека, Гардероба Вкрстена Облека Висечки Прачки Гардероба Од Природно Др
  • Неодамнешно

1 ЕЕЗ Дрвена Тркалезна Гардероба Шипка За Плакарот, Врвен Столб За Плакарот За Закачување Облека, Гардероба Вкрстена Облека Висечки

DEN 406.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тешка Шипка За Плакарот : Оваа прачка е направена од цврсто чисто дрво во едно парче за да се спротивстави на искривување и доделување Ја држи целата дури и тешка облека и јакни без поклонување. САМОСТОЈНО - - - сликарство-Прилагодливо : ако ви требаме да помогнеме во сечењето, ве молиме контактирајте не преку е-пошта и забележете ја нето ширината на вашата гардероба.Пакет Вклучувајќи 1 X дрвени тркалезни прачки 2 X дрвени Прирабници За Поддршка Што Одговараат на завртките за монтирање.

- Material:
Black walnut wood
- Color:
Black walnut wood
- Load bearing:
70kg/154lbs
- Rod length:
50cm/19.6Inch , 60cm/23.6Inch , 70cm/27.5Inch , 80cm/31.4Inch , 90cm/35.4Inch , 100cm/39.3Inch , 110cm/43.3Inch , 120cm/47.2Inch , 130cm/51Inch , 140cm/55Inch , 150cm/59Inch
- Cuttable:
It is recommended that you cut the closet rod yourself according to your wardrobe width;
- Customizable:
If you need us to help with cutting, please contact us by email, and note the net width of your wardrobe.
Package Including:
1 X wooden round rods:
2 X wooden Support Flanges:
Matching mounting screws :