Водоотпорен Аквариум ЛЕД Лунарна Месечина Светлосен Комплет биокубе/ЈБЈ/Замена На Црвеното Море
  • Неодамнешно

Водоотпорен Аквариум ЛЕД Лунарна Месечина Светлосен Комплет биокубе/ЈБЈ/Замена На Црвеното Море

DEN 5599.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно инсталирајте светла за месечината за нано аквариуми или големи резервоари за гребени Вклучува 12v адаптер за нова лесна инсталација на жици. Работи во речиси секој аквариум. Компатибилна замена за : . Нови Самодоверба Гради. Овие лесни инсталирајте комплети за светло на месечината отпорни на вода го заменуваат вашето сегашно или непостоечко осветлување на месечината.