Заштитно Куќиште отпорно На удари Торбичка За Торбичка За Торба За Сони Псвита ПСВ 1000 2000 Црно
  • Неодамнешно

Заштитно Куќиште отпорно На удари Торбичка За Торбичка За Торба За Сони Псвита ПСВ 1000 2000 Црно

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот Вклучува : 1 X PSV 1000 2000 Конзола Заштитна Торба Ја штити Вашата Пс Вита од испакнатини и гребнатини. Простор за складирање игри и мали додатоци. Заштитно Куќиште отпорно На удари Торбичка За Торбичка За Торба За Сони Псвита ПСВ 1000 2000 Црна 3 Месеци Гаранција. Изградена со мека, но отпорна надворешна обвивка и внатрешна обвивка од неопренови со текстура, Вашата Пс Вита ќе биде заштитена каде и да одите.