Антички Морски Бронзени Леано Железо Јастог Тривета 11 - Морски Декор-Декор На Плажа
  • Неодамнешно

Антички Морски Бронзени Леано Железо Јастог Тривета 11 - Морски Декор-Декор На Плажа

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупни димензии : 11" L x 7 во бизнисот од 1959 Година-Купи со доверба-100% гаранција за враќање на парите. Ние брод дневно-7 7.95 Превозот на долниот 48 Американски Држави-Експрес и во текот на ноќта превозот на располагање-Контактирајте со нас. Купете фабрички директни - - - сите предмети произведени, складирани и испорачани од нас (Рачно Изработени Модели На Бродови). Купувајте ја нашата продавница - - - над 3000 различни наутички предмети на располагање. Овој Антички Морски Бронзен Леано Железо Јастог Тривета 11 инчи е забавен јастог тривета ' што ја носи плажата директно во секој кујнски амбиент. Рачно изработена од нашите мајстори занаетчии, оваа тривета е идеално парче за наутички ентузијасти и љубители на плажа.Јас ' Достапно Во различни стилови, нека плажата дојде кај вас. Рачна изработка' Од Леано железо Одлично ' декорацијата на јастог ќе лежи совршено на рамни површини.