Ликунсвит 6 Сет Нерѓосувачки Челик Европски Клип Заклучување Затворач Затворач Прицврстувач Шарм Монистра Се Вклопуваат САМ Европски Шарм Нараквица-19х10мм
  • Неодамнешно

Ликунсвит 6 Сет Нерѓосувачки Челик Европски Клип Заклучување Затворач Затворач Прицврстувач Шарм Монистра Се Вклопуваат САМ

DEN 431.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет : 6 Комплети/торба Големина : околу 10мм широк, долг 19мм, дупка : 3мм. Материјал : 304 нерѓосувачки Челик. Карактеристика : Користете ја оваа брава за клипови на крајот од вашите нараквици и ѓердани, ќе додаде малку дополнителен сјај на вашите проекти за изработка на накит. Совршен за вистинска кожа, стп кожа, свила и јаже од сатенски кабел; Едноставно исцедете малку лепак во внатрешноста на крајот на кабелот и вметнете го исечениот крај на кабелот целосно до крајот на капачињата. Спецификации : Пакет : 6 Комплети/торба.Големина : околу 10мм широк, долг 19мм, дупка : 3мм. Материјал : 304 нерѓосувачки Челик.Карактеристика : Користете ја оваа брава за клипови на крајот од вашите нараквици и ѓердани, ќе додаде малку дополнителен сјај на вашите проекти за изработка на накит.Совршен за вистинска кожа, стп кожа, свила и јаже од сатенски кабел; Едноставно исцедете малку лепак во внатрешноста на крајот на кабелот и вметнете го исечениот крај на кабелот целосно до крајот на капачињата.