Onebttl Наставник Благодарност Подароци За Жени Мажи, Наставникот Благодарност Ден Подарок Шише, Сончоглед Од Нерѓосувачки Челик Чаша За Машки Женски Наставници, Дир?
  • Неодамнешно

Onebttl Наставник Благодарност Подароци За Жени Мажи, Наставникот Благодарност Ден Подарок Шише, Сончоглед Од Нерѓосувачки Челик

DEN 448.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НАСТАВНИЦИ : Прославете го вашиот омилен воспитувач со Нашето Шише За Денот На Благодарноста На Наставникот Дајте им го подарокот што го заслужуваат со издржливо, стилско и еколошко шише што можат да го користат секој ден. За СИТЕ ВИДОВИ НАСТАВНИЦИ : Без разлика дали се танц, математика, наука или наставник по музика, нашето шише е совршен начин да ја покажете вашата благодарност. Идеален за градинка, предучилишна установа, специјално образование и многу повеќе, тоа е подарок што секој наставник ќе го сака. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработено од нерѓосувачки челик 18/8 (304), нашето шише е дизајнирано да трае. Тој е еколошки и нетоксичен, така што може да се чувствувате добро кога го користите секој ден. ГИ ОДРЖУВА ПИЈАЛОЦИТЕ СВЕЖИ ЦЕЛ ДЕН : нашата вакуумска изолација отпорна на истекување, со двоен ѕид ги одржува пијалоците ладни 24 часа или топли 12 часа.