ПАРА КЕСИ Водоотпорен Ранец | Оригинален Рециклиран Полиестерски Ранец За Сите Полови | Вклучува Таен Џеб &засилувач; Отстранлив Херметички Поли Торба
  • Неодамнешно

ПАРА КЕСИ Водоотпорен Ранец | Оригинален Рециклиран Полиестерски Ранец За Сите Полови | Вклучува Таен Џеб &засилувач; Отстранлив Херметички Поли

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен, издржлив, рециклиран полиестерски екстериер Лесно обложена внатрешна обвивка направена од 100% памук. Тешки патенти дизајнирани да избегнуваат врзување, гризење и одвојување. Вклучени се отстранливи, херметички, проѕирни пластични кеси. Прилагодлива велкро етикета, целосно отстранлива за приватност или може да се замени за да го вклучите вашиот стил.