Ласерски Таг Пиштол Позадини Неон Среќен Роденден Банер Среќен Роденден Позадина Игри Позадини за Момчиња Ѕид Украси 6 х 3.6 Нозе Роденденска Забава Неонски Сјај Па?
  • Неодамнешно

Ласерски Таг Пиштол Позадини Неон Среќен Роденден Банер Среќен Роденден Позадина Игри Позадини за Момчиња Ѕид Украси 6 х 3.6 Нозе Роденденска

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Неонски Среќен Роденденски Банер : ќе добиете 1 парче пиштол за ласерска ознака среќен роденден позадина со 1 ролна јаже, погодна за употреба на декорација за среќна роденденска забава, што ќе ви донесе убави искуства за употреба Екстра Голема Големина : позадината на ласерската ознака е околу 182 х 110 см/ 6 х 3,6 стапки, доволно голема за употреба во позадина на вашата забава за игри, а јажето е долго околу 4 м/ 13 стапки, погодно за употреба. Сигурен За Употреба : банерот за ласерски пиштол е изработен од полиестерска ткаенина, убав за употреба, не е лесен за кинење, а бојата не е лесна за избледување; можете лесно да го исчистите и преклопите за чување, подготвени да ви служат долго време. Лесно За Нанесување : можете лесно да го исечете јажето во должини колку што ви требаат и да го закачите банерот за позадина за декор за игри на местата што сакате да ги декорирате; тој е лесен и лесен за носење, а висината можете да ја завршите за неколку моменти. Погоден за Разни Украси : оваа неонска декорација за забави за игри е погодна за материјали за украсување роденденски забави со тематска ласерска ознака, а исто така можете да ја користите како позадина на фотографијата, позадина на роденденска забава и позадина на годишнината, разубавувајќи ја вашата партиска атмосфера; погоден е за внатрешни ѕидови, надворешни ѕидови, игралишта и така натаму. Карактеристики : Дизајн : позадината на банерот за игри со ласерски ознаки прифаќа елементи на играта, како што се среќни роденденски зборови, ласерска ознака, ласерски пиштол, без качување и така натаму, создавајќи живописна позадина на забавата со неонски сјај и оставајќи незаборавно искуство за забава со неонски сјај за членовите на вашето семејство.