Галардо Гуми Производи | ФН-Серија Цинк Клип На Тежини Тркала 10 Грама. | Тешки | За Бандажи Од Легура На Повеќето Јапонски Возила.
  • Неодамнешно

Галардо Гуми Производи | ФН-Серија Цинк Клип На Тежини Тркала 10 Грама. | Тешки | За Бандажи Од Легура На Повеќето Јапонски Возила.

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●●Спецификација : Цинк Клип на типот " FN " За бандажи Од Легура на повеќето Јапонски возила (25 Парчиња Пакување) 10 грама Quatufacture со квалитет за исполнување На Стандардите OEM Водат Бесплатни Нетоксични |. Се користи за балансирање на повеќето Јапонски возила опремени со бандажи од легура, погодни за патнички автомобили, лесни камиони. `+Силен клип со цинк материјал и се користи повеќе од 10 пати не е скршен. ?Нарачките ќе бидат обработени и испорачани од . `+Цинк Клип на тежини Тркала ФН тип За легура бандажи На Повеќето Јапонски Возила.

Zinc Clip on FN type for Alloy rims on most Japanese vehicles (25 Pcs Pack) 10 grams :