Организатор На плакарот Гардероба За Перење 7 Мрежи Преклопливи Видливи Кутии За Складирање На Организаторот На Облека Кутија За Одвојување На Фиоки За Домашна Ма?
  • Неодамнешно

Организатор На плакарот Гардероба За Перење 7 Мрежи Преклопливи Видливи Кутии За Складирање На Организаторот На Облека Кутија За Одвојување

DEN 814.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?Перењето може да се измие Големина (7 прегради : 35,5*25,5*20см/14*10*7.9 во; 7 прегради : 35. ?●Организатор на плакарот ● Индивидуалните кутии за складирање ви овозможуваат да ја организирате облеката по големина или тип, и тие се компатибилни со фиоки со која било големина, оставете ги фиоките да изгледаат чисти и уредни. Не само за облека, можете да ја користите и за случајно складирање.Супер лесен за повторна употреба и чистење!. ?Пп одбор пп материјалот е хигиенски и чист, ефикасно го намалува мирисот на облеката и ја одржува облеката свежа. Силен и не деформиран. ?①Повеќе прегради.организаторите на фиоките за облека се совршени за спална соба, комода, бања, занаетчиска соба, реорганизирајте ги вашите работи за облека, како што се кошули, чорапи, интимна облека, крпи, вратоврска, ремен, градници, долна облека и други работи, што го олеснува изборот на облека. ?●Разноврсна заштеда на простор за употреба, лесно достапна за гледање, изберете брза вистинска комбинација за вашиот работен ден.Организаторот на облека за гардероба може да користи како разделувачи на фиоки, на полици или во плакари. Уживајте во мирот на умот што го носи само уредноста!. ?Чисто и уредно!! Заштеда на простор!! Перење!! Индивидуалните кутии за складирање ви овозможуваат да ја организирате облеката по големина или тип, и тие се компатибилни со фиоки со која било големина, нека вашите фиоки изгледаат чисти и уредни. Не само за облека, можете да ја користите и за случајно складирање.