Пантум ПБ-211ЕВ Тонер Кертриџ Црн П2502В, М6552НВ, М6602НВ
  • Неодамнешно

Пантум ПБ-211ЕВ Тонер Кертриџ Црн П2502В, М6552НВ, М6602НВ

DEN 687.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пантум ПБ-211 тонер кертриџ, компатибилен Со Pantum P2500, P2500 W, P2502 W, M6550 NW, M6600 NW, M6602 NW, M6600 N, M6602 N600 страници со сигурен извор на материјал (приближен принос, со покриеност од 5% врз основа На ISO 19752 Standrad). Уживајте во јасни и конзистентни печати со издржлив ОПЦ тапан. Професионална технологија за тонер во прав. Стабилна и остра слика со стабилен магнетски валјак, ролери за полнење од висока класа (ПЦР) и робусно сечило. Извонреден квалитет на печатење и непроблематични операции додека нудат низок КПП. Структурата се-во-едно ги вклучува касетата за тонер и единицата за тапан во една за да обезбеди брза инсталација и да ги заштеди трошоците.