IDL Пакување Коцка Брановидни Кутии За Испорака 10l x 10W x 10H - Одличен Избор На Цврсти Кутии За Пакување ЗА USPS, UPS, Fedex Испорака, B-101010-5
  • Неодамнешно

IDL Пакување Коцка Брановидни Кутии За Испорака 10l x 10W x 10H - Одличен Избор На Цврсти Кутии За Пакување ЗА USPS, UPS, Fedex Испорака,

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ на ОДДЕЛЕНИЕ : нудиме кутии за испорака на коцки со должина од 10 инчи; ширина од 10 инчи; длабочина од 10 инчи( висока), пакување од 5 кутии Направено од брановиден картон од професионално одделение со висока јачина, густина и цврстина. Кутиите имаат висока отпорност на притисок и влага. Направено со мазен слој на лицето и уреден изглед. СТРУКТУРА ЗА АМОРТИЗИРАЊЕ ШТО АПСОРБИРА УДАРИ : брановидни кутии за пакување се составени од брановиден брановиден лист сместен помеѓу две облоги. Обезбедува одличен ефект на амортизација за сите производи, заштитувајќи го нивниот квалитет. РАМНО СКЛАДИРАЊЕ : Нашите картонски кутии се испраќаат и складираат рамно и се врзуваат во снопови за оптимално складирање во минимален простор. Лесно и брзо се склопува непосредно пред пакување производи за испорака или превоз на долги релации. Овие картони за испорака може да се користат во речиси сите сфери на производство и потрошувачка, дури и за испорака или складирање храна за бебиња. USPS, UPS, FEDEX ОДОБРЕНИ КУТИИ : Одлични цврсти материјали за пакување за преместување и испорака на стоки ширум светот. Лесна сигурна опција за поддршка на тешки товари додека ја минимизирате тежината на пакетот. Универзално и поволно пакување за мали бизниси, домаќинства во движење, испорака на стоки и многу повеќе. ШИРОК СПЕКТАР НА ГОЛЕМИНИ : во Нашата Продавница За Брендови ЗА Пакување ИДЛ, можете да најдете кутии за пакување во широк спектар на големини (мали, средни, големи) и форми (долги, високи, коцки, букви, рамни, итн.