Јасно Бонбони Тегла Шеќер Сад: Акрилни Бонбони Јадење Со Капак Кристал Аптекар Тегли Закуска Вклучена Колачиња Чинии Зачини Контејнери Златна
  • Неодамнешно

Јасно Бонбони Тегла Шеќер Сад: Акрилни Бонбони Јадење Со Капак Кристал Аптекар Тегли Закуска Вклучена Колачиња Чинии Зачини Контејнери Златна

DEN 303.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете ДА ги користите ОВИЕ кутии за бонбони СО налепници, лента, сјај или канап за подароци, итн Кутијата за складирање бонбони може широко да се користи во пакување подароци за забави, родендени, свадби итн. Транспарентен дизајн го прави тоа што можете да видите што внатре од надворешниот дел. Изработен од врвен материјал, мазна површина, издржлив и практичен за употреба. Помогнете да создадете празнична и атмосфера и да ја направите вашата забава посовршена. Опис ова Се бонбони кутии, изработени од премиум материјал, практични и издржливи. Совршени се за пакување бонбони, грицки и многу други работи! Карактеристики-Материјал : акрилик-Боја : Златна.- Големина : прибл 21х12.- Изработен од врвен материјал, мазна површина, издржлив и практичен за употреба.- Транспарентен дизајн направи дека можете да видите што внатре од надворешниот дел.