Ступел Индустрии Мода Шанел Завиткани Цреша Цветови Платно Ѕид Уметност, 24 х 30, Мулти-Боја
  • Неодамнешно

Ступел Индустрии Мода Шанел Завиткани Цреша Цветови Платно Ѕид Уметност, 24 х 30, Мулти-Боја

DEN 618.72

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии : 24 х 1,5 х 30 Инчи Гордо Произведено во САД. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Аманда Гринвуд. Гордо направени во САД, нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини.