Тојандона Бели Лакови Цвет Девојка Кошница Свадба, Сатен Bowknot Цвет Кошница Bownot Мала Кошница Бонбони Подарок Торба За Свадба Партија Банкет Божиќ Бела Попречува
  • Неодамнешно

Тојандона Бели Лакови Цвет Девојка Кошница Свадба, Сатен Bowknot Цвет Кошница Bownot Мала Кошница Бонбони Подарок Торба За Свадба Партија

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Широка апликација Исто така одлични подароци, погодни за банкет, свадбена забава и други специјални настани. Дизајниран да биде мал и лесен, совршен за цвеќиња девојка, совршен за традиционална свадба. Ќе го користите за држење ливчиња за ширење цвеќиња и ливчиња на патека до трајно прекрасно сеќавање за вашиот голем ден. Класичен и шармантен, украсен со кристал и лак, го прави поубав и шик. Оваа корпа за цветни девојки е класична, волшебна за вашата свадба и ја прави вашата свадба романтична и уникатна. - Класична корпа за цветни девојки, шарм на вашата свадба, направете ја вашата свадба романтична и уникатна.- Класичен и шармантен со кристали и лакови за поубав и шик изглед. Дизајнот е мал и лесен, совршен за цветни девојки и совршен за традиционални свадби.- Ќе го искористите за да ги држите ливчињата, да раширите цвеќиња и ливчиња по патеката и одлични спомени за вашиот голем ден.