Wjccy анти-лизгачки метал дрвена ширена палто за кука за закачалки за облека за облека за деца дома гардероба
  • Неодамнешно

Wjccy анти-лизгачки метал дрвена ширена палто за кука за закачалки за облека за облека за деца дома гардероба

DEN 4393.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од материјал, издржлив и безбеден за употреба Дизајн на слот, идеален за висина сонце, резервоар, фустан и друга облека без ракави. 360 степени ротирачки дизајн, многу удобен. од метал и дрво го прави елегантен и модерен. Погоден за домови, продавници за облека, алишта, итн. Карактеристики Колор : Виттематеријал : метал, бука. Големина : 44x2x23cmmade на материјал, издржлив и безбеден за употреба.SLOT дизајн, идеален за висечки сонце-врв, резервоар, фустан и друга облека без ракави.360 Дизајн на ротатибилен дизајн, многу удобен метал и дрво го прави елегантен и модерен. Исклучен за домови, продавници за облека, алишта, итн. Мерењето на рацете ќе има несовпаѓање од околу 1-3cmdurable и преносно, погодно за внатрешна и надворешна употреба.