PerfaScin RM-X231 RM-X232 Замена далечински управувач Погоден за Sony CD CAR Radio Audio Stereo System Player MEX-GS610BT MEXN5100BT WX-900BT MEX-BT3150U MEX-BTT31PW MEX-M100BT
  • Неодамнешно

PerfaScin RM-X231 RM-X232 Замена далечински управувач Погоден за Sony CD CAR Radio Audio Stereo System Player MEX-GS610BT MEXN5100BT

DEN 204.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Perfascin 2 in1 RM-X231 RM-X232 Замена далечински управувач одговара за Sony CD CAR Radio Audio Stereo System Player Compatible with following Models : MEX-GS610 BT MEXN5100 BT WX-900 BT WXGS920 BH DSX-A50 BT MEX-BT3100 P MEX-BT3150 U MEX-BT31 PW MEX-BT4000 P MEX-BT4050 U MEX-BT4100 P MEX-BT4150 U MEX-GS600 BT WX-850 BT WX-GS920 BH WX-GT90 BT RM -X232 RMX232 MEX-M100 BT. Лесен за употреба : Не е потребно програмирање или спарување, лесен за ракување и употреба. Ова е убав избор за замена на вашиот оштетен далечински управувач и изгубениот далечински управувач. Точност на долг дострел : најсилен сигнал со инфрацрвена технологија, мала потрошувачка на енергија, долго растојание на пренос и чувствителна употреба. Брза испорака : Нашиот далечински управувач се испорачува од магацините во САД. Нарачајте обично испорачувајте во рок од 1 до 3 дена. Ако не можете да го пронајдете вистинскиот далечински управувач, ве молиме контактирајте не директно и ние ќе ви помогнеме да го пронајдете вистинскиот далечински управувач за вашите потреби. Perfascin 2 in1 RM-X231 RM-X232 Замена далечински управувач одговара за Sony CD CAR Radio Audio Stereo System Player. Compatible with following Models : MEX-GS610 BT MEXN5100 BT WX-900 BT WXGS920 BH DSX-A50 BT MEX-BT3100 P MEX-BT3150 U MEX-BT31 PW MEX-BT4000 P MEX-BT4050 U MEX-BT4100 P MEX-BT4150 U MEX-GS600 BT WX-850 BT WX-GS920 BH WX-GT90 BT RM -X232 RMX232 MEX-M100 BT. Лесен за употреба : Не е потребно програмирање или спарување, лесен за ракување и употреба. Ова е убав избор за замена на вашиот оштетен далечински управувач и изгубениот далечински управувач. Точност на долг дострел : најсилен сигнал со инфрацрвена технологија, мала потрошувачка на енергија, долго растојание на пренос и чувствителна употреба.