Baomain Femaleенски брз исклучување на винил изолирана лопата жица конектор Електричен крим терминал 22-16 AWG 6,3мм 1/4 Црвен пакет од 100
  • Неодамнешно

Baomain Femaleенски брз исклучување на винил изолирана лопата жица конектор Електричен крим терминал 22-16 AWG 6,3мм 1/4 Црвен пакет од 100

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на кабелот : 0,5-1,5qmm (AWG 22-16) Максимална струја : imax = 10a. Ширина : 6,3 мм. Материјал : Виолетова бакар. Материјал за изолација : винил. Содржина на пакетот : 100 x терминали на Crimp. Големина на кабелот : 0,5-1,5qmm (AWG 22-16). Максимална струја : imax = 10a. Ширина : 6,3 мм. Материјал : Виолетова бакар. Материјал за изолација : винил. Содржина на пакетот : 100 x терминали на Crimp. Женски изолирани терминали на крим. Погодно е за 22 ~ 16awg / 0,5 ~ 1,5мм2Вир. Материјал за изолација : Винил Големина : 6,3мм/ 0,25 ".