Дијамантски комплети за сликање за возрасни/деца 5D DIY дијамантска уметност боја со целосна тркалезна дијамантска уметност разнобоен градски пејзаж дијамантски то
  • Неодамнешно

Дијамантски комплети за сликање за возрасни/деца 5D DIY дијамантска уметност боја со целосна тркалезна дијамантска уметност разнобоен градски пејзаж

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿ 【Деликатни комплети за сликање на дијаманти】 Нашето сликарство со дијамантски уметности ги содржи сите алатки, вклучително и платно за печатење, пенкало, лепак, чинија, резервни вреќи со зиплок и доволен број дијаманти (без рамка за сликање , дијамантите даваат дополнителни 30%), па вие Не треба да купувате дополнителни алатки ✿ 【Комплет за сликање на дијаманти извонреден материјал】 Комплетите за дијамантски бои се изработени од висококвалитетен материјал, платното е изработено од масло за печатење со висока чисто, кое е еколошки, задебелени, текстура, цврсти и меки за долго време. Самата шема има леплива позадина за да ја задржи сликата леплива. ✿ 【Совршени украси и подароци】 Персонализирано сликарство со дијамантски кристали со дијаманти е совршено за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. И тоа е исто така совршен подарок за роденден, свадба, украси на фестивали. ✿ 【Повеќе забавно за DIY- можете да ги завршите овие комплети за дијамантски уметности со раце, не може да се користи за убиство на време, но исто така може да помогне да се доживее чувство за достигнување, да се намали стресот, да се подобри вашата врска помеѓу семејството и пријателите, да се зајакне само-само- доверба и упорност култивираат трпеливост. ✿ 【Fheaeao Diamond Sainting По продажбата】 Ако вашите пакувања за комплети за сликање на дијаманти недостасуваат дијаманти или наидете на други проблеми, ве молиме слободно контактирајте не во секое време, ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши проблеми во рок од 12-24 часа. ✿ 【Деликатни комплети за сликање на дијаманти】 Нашето сликарство со дијамантски уметности ги содржи сите алатки, вклучително и платно за печатење, пенкало, лепак, чинија, резервни вреќи со зиплок и доволен број дијаманти (без рамка за сликање , дијамантите даваат дополнителни 30%), па вие Не треба да купувате дополнителни алатки. ✿ 【Комплет за сликање на дијаманти извонреден материјал】 Комплетите за дијамантски бои се изработени од висококвалитетен материјал, платното е изработено од масло за печатење со висока чисто, кое е еколошки, задебелени, текстура, цврсти и меки за долго време. Самата шема има леплива позадина за да ја задржи сликата леплива. ✿ 【Совршени украси и подароци】 Персонализирано сликарство со дијамантски кристали со дијаманти е совршено за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. И тоа е исто така совршен подарок за роденден, свадба, украси на фестивали. ✿ 【Повеќе забавно за DIY- можете да ги завршите овие комплети за дијамантски уметности со раце, не може да се користи за убиство на време, но исто така може да помогне да се доживее чувство за достигнување, да се намали стресот, да се подобри вашата врска помеѓу семејството и пријателите, да се зајакне само-само- доверба и упорност култивираат трпеливост.