Нов BN59-01177A го замени далечинскиот управувач за Samsung TV PN43F4500 PN51F4550 PN43F4550 PN51F4500 PN51F5300 PN51F5350 PN60F5300 PN60350 PN64H5H5000 UN32J4000AF UN32J4000AFF5
  • Неодамнешно

Нов BN59-01177A го замени далечинскиот управувач за Samsung TV PN43F4500 PN51F4550 PN43F4550 PN51F4500 PN51F5300 PN51F5350 PN60F5300 PN60350

DEN 158.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нов BN59-01177 A Заменет далечински погон за Samsung TV PN43 F4500 PN51 F4550 PN43 F4550 PN51 F4500 PN51 F5300 PN51 F5350 PN60 F5300 PN60350 PN64 H5 H5000 UN32 J4000 AF UN32 J4000 AF Не е потребно програмирање или паркирање. Само инсталирајте нови батерии и е подготвено за употреба. Испорака на магацин во САД, брза испорака!. Снабдување со електрична енергија : 2x 1,5 V ААА алкална батерија. Батериите и прирачникот не се вклучени. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какво било барање, благодарам!. Нов BN59-01177 A Заменет далечински погон за Samsung TV PN43 F4500 PN51 F4550 PN43 F4550 PN51 F4500 PN51 F5300 PN51 F5350 PN60 F5300 PN60350 PN64 H5 H5000 UN32 J4000 AF UN32 J4000 AF. Не е потребно програмирање или паркирање. Само инсталирајте нови батерии и е подготвено за употреба. Испорака на магацин во САД, брза испорака!. Снабдување со електрична енергија : 2x 1,5 V ААА алкална батерија.