Ергономски алуминиумски легура гас Пролет монитор на седишта за стоење+држач за тастатура целосна движење за монтирање на раката за монтирање на рака
  • Неодамнешно

Ергономски алуминиумски легура гас Пролет монитор на седишта за стоење+држач за тастатура целосна движење за монтирање на раката

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Алуминиумска легура, апс? Големина на екранот : 13 "-27"? Веса : 75*75мм/ 100*100мм? Вчитување : 0-8кгс?. Навалување на главата : -90 ° ~ +85 °? Ротација на главата : 360 °?. Вртење на рака : 180 °? Навалување на рака : -45 ° ~ +45 °?. Инсталација : Прицврстување на работната површина? Дебелина на стегање : 0-55мм?. Материјал : Алуминиумска легура, апс? Големина на екранот : 13 "-27"?. Веса : 75*75мм/ 100*100мм? Вчитување : 0-8кгс?. Навалување на главата : -90 ° ~ +85 °? Ротација на главата : 360 °?. Вртење на рака : 180 °? Навалување на рака : -45 ° ~ +45 °?. Инсталација : Прицврстување на работната површина? Дебелина на стегање : 0-55мм?. Материјал : Алуминиумска легура, апс? Големина на екранот : 13 "-27"? Веса : 75*75мм/ 100*100мм? Вчитување : 0-8 кг? Навалување на главата : -90 ° ~ +85 °? Ротација на главата : 360 °? Вртење на рака : 180 °? Навалување на рака : -45 ° ~ +45 °? Инсталација : Прицврстување на работната површина? Дебелина на стегање : 0-55мм?.