Фандијан 42 Модерен Кристален Тавански Вентилатор СО LED Светла Далечински Управувач Лустер, 3 Брзина 3 Осветлување Во Боја, Тивко Злато Што Се Повлекува Лустерот За С
  • Неодамнешно

Фандијан 42 Модерен Кристален Тавански Вентилатор СО LED Светла Далечински Управувач Лустер, 3 Брзина 3 Осветлување Во Боја, Тивко

DEN 2864.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кристално ЛУСТЕРОТ : Модерен тавански вентилатор,LED осветлување и K9 кристали лустерот 3 во 1, дизајниран со модерна мода и убав изглед, го прави уникатен декор за вашиот простор ГОЛЕМИНА : 42*42*14инч / 106*106*25cm / L*W*H, пакетот вклучуваше 2 downrods 4 "/ 8 " за поддршка на различна висина на таванот. СЕЧИЛА што СЕ ПОВЛЕКУВААТ : Опремени со невидливи задебелени ножеви ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, дијаметар 42 "кога се продолжуваат и 20" кога се затворени, Сечилата ќе се истегнат и ќе се стават внатре автоматски кога ќе се вклучат и исклучат. (сечилото неповратно). КАРАКТЕРИСТИКИ : 3 поставки За Брзина (Ниско-Средно-Висока), 3 промени во бојата (Бела,Топла бела, Жолта), автоматско поставување тајмер, сечила што се повлекуваат, сите функции можат лесно да се контролираат со далечинско саперативно. КРИСТАЛ : Светлината сенка се украсени со повеќеслојни кристали За сечење К9(треба само-соберат), прекршуваат прекрасен ефект на осветлување кога светлината се вклучува, направете ја вашата соба полна со модерен и луксузен стил. ГАРАНЦИЈА : 60 дена неисправен производител и 30 дена незадоволна услуга за враќање или замена. Ако сте добиле неквалификуван или оштетен производ, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти и тие веднаш ќе се справат со тоа, ние го посветуваме вашето 100% задоволство!. Спецификации : ☑Тип : Тавански вентилатор, светло ☑Стил : Модерна ☑Боја : француски Злато и црна ☑Тип на Светлосен Извор : LED(Вклучуваат) ☑Напон : 110 V ☑Wattage : 36 W ☑Прекинувач : Далечински управувач ☑3 брзината на вентилаторот : ниска/средна/висока ☑3 светла боја : кул светлина, топло светло, жолто светло(Бојата се менува, се врти, кога ќе се задржи за да притиснете го копчето за светло копче) ☑Времето функција : 1/2/4/8 часа☑Исклучен Мотор : 35db, висок квалитет на силициум челик лист материјал, изолација, ' рѓа третман, енергија-заштеда.