Плоча за име на канцеларија или знак на врата - 2 x 8 - Персонализиран врежан знак за ласер
  • Неодамнешно

Плоча за име на канцеларија или знак на врата - 2 x 8 - Персонализиран врежан знак за ласер

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Товарната наплата на првата ставка, се намалува на другите Ласерски врежан од висококвалитетен материјал за внатрешна/надворешна сигнализација. Многу избори за бои. Одговара на стандардни држачи за таблички со име 2x8 (продадени одделно). Товарната наплата на првата ставка, се намалува на другите. Ласерски врежан од висококвалитетен материјал за внатрешна/надворешна сигнализација. Многу избори за бои. Одговара на стандардни држачи за таблички со име 2x8 (продадени одделно). Ласерска врежана табличка за канцеларија или знак на врата со опционална поддршка од лента. Направено од високо квалитетен материјал за внатрешна/надворешна сигнализација.