Сет за повеќенаменски стругалки на Titan 17008
  • Неодамнешно

Сет за повеќенаменски стругалки на Titan 17008

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставете содржина : (1) 9-1/4-инчен повеќенаменски стругалка за жилет, (11) не-прилагодени пластични лопати, (10) дополнителни тешки Scraper има челична вратило и полипропиленска рачка со ергономски дизајн и TPR удобно ракав за максимална контрола и контрола; лопатките за замена се изработени од висококвалитетни челични и ПОМ пластика. Совршен за работни места за домаќинство и автомобилски активности, долготрајното зголемување на моќта. Отстранете ги етикетите, налепниците, филмот за прозорци, декорациите и другите лепила од прозорците и шофершајбните; извалкајте го исечениот возило со не-носечки лопати за да се осигурате дека бојата е неповредена. Користете на стакло, керамика и индукциски штовепи и готвачи за да се отстрани изгорена храна, гунк , Остаток; отпатувајте ја каулк, заптивната смеса, дихтунзи во бањата и извадете ја бојата на прозорецот, позадината и границите околу куќата.