Ливада од Горхам Стерлинг Сребрен сладолед лажица 5 3/8 Антички приемник
  • Неодамнешно

Ливада од Горхам Стерлинг Сребрен сладолед лажица 5 3/8 Антички приемник

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Возраст : 1850-1899, создавач : Горхам, Вајтинг Состав : Стерлинг сребро. Ливада од Горхам Стерлинг Сребрен сладолед лажица 5 3/8; Во шемата Ливада од Горхам. Тој е монограм (монос варира) и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.