Прекрасни комплети на рерна од јагода, отпорни на топлина, сетови за држачи и држачи за тенџере
  • Неодамнешно

Прекрасни комплети на рерна од јагода, отпорни на топлина, сетови за држачи и држачи за тенџере

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина за полесно чистење Овој сет доаѓа со 2 мити од рерна и 2 држачи за тенџере. Еден од држачите на тенџере има малку џеб за да ги ставите рацете. Добра големина за да не се запали рацете при отстранување на работи од рерна. Плус дополнителните помали држачи за тенџере вклучени се одлични за помали ракувани тави на шпоретот. Занаетчиство со добар квалитет, штити од топлина добро и удобно чувство е зошто треба да го купите ова. Лента од страната за лесно виси и складирање. Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина за полесно чистење. Овој сет доаѓа со 2 мити од рерна и 2 држачи за тенџере. Еден од држачите на тенџере има малку џеб за да ги ставите рацете. Добра големина за да не се запали рацете при отстранување на работи од рерна. Плус дополнителните помали држачи за тенџере вклучени се одлични за помали ракувани тави на шпоретот. Занаетчиство со добар квалитет, штити од топлина добро и удобно чувство е зошто треба да го купите ова.