20 јасни пополнети Божиќни украси Топка 3.2 Декорација на украси за занаетчиски подароци за занаетчии на дрво вклучува куки за жици
  • Неодамнешно

20 јасни пополнети Божиќни украси Топка 3.2 Декорација на украси за занаетчиски подароци за занаетчии на дрво вклучува куки за жици

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од трајна и висококвалитетна пластика, распрскувана, нема потреба да се грижите за фрагменти Ставете специјални предмети во овие јасни топки за украси за да создадете персонализирани подароци за вашите пријатели и семејство. Идеално за украсување на елката. Додадете празничен допир во вашиот дом, канцеларија, приказ на прозорецот за продавници или место за забави. 20 компјутери Транспарентни пластични занаетчиски украси топки, секоја мери дијаметар од 3,2 инчи. 5 јарди сребрена метална низа. 5 јарди златна метална низа. Куки за облици на 20 парчиња метал. ✅ Пакет со вредност јасни пополнети плочки за пополнување. Дојдете со 20 парчиња транспарентни пластични занаетчиски украси топки во 3,2 -инчен дијаметар, жици од сребро и злато во боја, куки за облици, одлични за украсување на новогодишни елки, занаети за DIY или ставете малку подарок. Добијте топки за украси, но нема жици да висат? Еве го! 20 големи топки со 10 јарди жици на кабелот во сребрена и златна боја, подготвени за употреба, заштедете пари и време. ✅ Лесна употреба. Копчиња опремени жици низ врвот и закачувајќи ги нагоре во прозорецот, од парчето мантил или на идот. Тоа би изгледало совршено дома на која било елка оваа година!. ✅ Паметни украси за дизајн. Секоја божиќна декорација, боквата може да се одвои на два дела што можат да бидат отворени или затворени за да се пополнат некои украси, не е потребна дополнителна алатка. Одлично за новогодишна елка, украси за забава и свадби. ✅ Широка употреба. These Fillable Plastic Balls are suitable for outdoor Christmas tree decoration, DIY bath bombs, baking cupcake balls, painting, craft projects, window displays, festive indoor and outdoor decoration, gift packaging, candy packaging, as well for shopping malls, hotels, homes, Облека за облека и повеќе.