Тапа за бања со единечна дупка со миксер со двојни режими за влечење, чешма за топла и ладна вода што може да се подигне со единечна рачка мултифункционална повлеку?
  • Неодамнешно

Тапа за бања со единечна дупка со миксер со двојни режими за влечење, чешма за топла и ладна вода што може да се подигне со единечна рачка

DEN 800.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Паучи за мијалник за бања само го ротираат излезот на вода, можете слободно да се префрлате помеѓу меур/туш за да ги задоволите различни потреби за чистење Заштеда на вода : Тапа за бања со прскалка за заштеда на вода, дури и излез на вода. Протокот на вода е мек и мазен, без бучава и прскање, заштеда на вода. Анти-драп : Висококвалитетниот елемент на керамички филтер има голема јачина на затегнување, не е лесно деформиран, издржлив и има добри перформанси за запечатување, што може да спречи истекување на вода и да го продолжи услужниот век на тапата. Со спреј за повлекување : влечената тапа ви овозможува лесно да ја извадите главата. Полесно е да се исчистат аглите на мијалникот и секогаш да се врати спрејот за влечење во неговата првобитна позиција по употреба. Паучи за мијалник за бања само го ротираат излезот на вода, можете слободно да се префрлате помеѓу меур/туш за да ги задоволите различни потреби за чистење. Заштеда на вода : Тапа за бања со прскалка за заштеда на вода, дури и излез на вода. Протокот на вода е мек и мазен, без бучава и прскање, заштеда на вода. Анти-драп : Висококвалитетниот елемент на керамички филтер има голема јачина на затегнување, не е лесно деформиран, издржлив и има добри перформанси за запечатување, што може да спречи истекување на вода и да го продолжи услужниот век на тапата. Со спреј за повлекување : влечената тапа ви овозможува лесно да ја извадите главата. Полесно е да се исчистат аглите на мијалникот и секогаш да се врати спрејот за влечење во неговата првобитна позиција по употреба. Тапа за мијалник за мијалник за бања, тип на тапа за тапа на тапа : Метод на седење; Дијаметар на цевки од типот на лифт и излезни цевки : G1/2 "Боја : Електропланирање, црна, бела, пиштол за потиснување на пиштолот : Басен/Бањаник Тежина : 1.