Паметен полнач компатибилен со Fiido D11 преклопен електричен велосипед 36V батерија ebike
  • Неодамнешно

Паметен полнач компатибилен со Fiido D11 преклопен електричен велосипед 36V батерија ebike

DEN 799.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е полнач за замена компатибилен со електричен велосипед Fiido 3 AMP SMART CHALGER - Нема да ја запали батеријата што може да се надополнува, автоматски ќе престане да се полне кога батеријата е целосно наполнета. Паметен полнач - нема да му наштети на батеријата што може да се надополнува, одржувајќи подолг живот. 3 полнач за засилувачи - способен да наплаќа многу побрзо. Поддржува меѓународни напони. 30 дена гаранција за враќање на парите / 12-месечна грижа бесплатна гаранција за нашиот производ. Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или проблеми. Ова е полнач за замена компатибилен со електричен велосипед Fiido. 3 AMP SMART CHALGER - Нема да ја запали батеријата што може да се надополнува, автоматски ќе престане да се полне кога батеријата е целосно наполнета. Паметен полнач - нема да му наштети на батеријата што може да се надополнува, одржувајќи подолг живот.