M5 x 10 mm Dowel Pins Alloy DIN 6325, големина: m5, должина: 10мм, материјал: легура_стел, финиш: обичен
  • Неодамнешно

M5 x 10 mm Dowel Pins Alloy DIN 6325, големина: m5, должина: 10мм, материјал: легура_стел, финиш: обичен

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година Чувствувајте се безбедно кога купувате од etет!. Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година. Чувствувајте се безбедно кога купувате од etет!. Corporationе etет фитинг и снабдување корпорација продава иглички на Доул од 1946 година. Доверба во авион за да ви достави сврзувачки елементи со висок квалитет!.