AIRCAT 1880-P-A: 1 клуч за влијанието на пиштолот со пиштол со механизам за чекан од пингер 1.900 стапки-lbs
  • Неодамнешно

AIRCAT 1880-P-A: 1 клуч за влијанието на пиштолот со пиштол со механизам за чекан од пингер 1.900 стапки-lbs

DEN 10080.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Енергија и перформанси : 1700 стапки на максимален вртежен момент; 1.900 стапки-lbs на олабавување вртежен момент. Несогласен чекан : Овозможува крајна сигурност и додадена моќност. Задна заштитна заптивка/опсег : спречува опсегот да се движи надвор од позицијата. Клуч за удар : ергономска рачка за крајната удобност на корисникот; 4.800 вртежи во минута. AIRCAT линија : Најзначајните достигнувања во перформансите на пневматските алатки за напојување. Енергија и перформанси : 1.700 стапки на максимален вртежен момент; 1.900 стапки-lbs на олабавување вртежен момент. Несогласен чекан : Овозможува крајна сигурност и додадена моќност. Задна заштитна заптивка/опсег : спречува опсегот да се движи надвор од позицијата. Клуч за удар : ергономска рачка за крајната удобност на корисникот; 4.800 вртежи во минута. AIRCAT линија : Најзначајните достигнувања во перформансите на пневматските алатки за напојување. Линијата AIRCAT претставува најзначајниот напредок во перформансите на пневматските алатки за напојување.