Sungold Abrasives 66823 Hook and Loop F-тешка хартија за тежина 100 ролни за тапани за машини за пескарење, 3 x 50 '
  • Неодамнешно

Sungold Abrasives 66823 Hook and Loop F-тешка хартија за тежина 100 ролни за тапани за машини за пескарење, 3 x 50 '

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ролни за пескање на куки и јамка за машини за пескарење на тапани За употреба на тапаните на Велкро. Сечење на сопствените заштедува пари. Зачувајте ја лентата на вашиот тапан и користете како урнек. 3 "Се тркала за пескарење на кука и јамка за машини за пескарење на тапани. За употреба на тапани на Велкро. Намалувањето на сопствените заштедува пари. Зачувајте ја лентата на вашиот тапан и користете како урнек. Алуминиум оксид хартија со тешка категорија со велкро ламинат на задниот дел за да се залепи лесно на тапаните Сандерс. Абразиви на сонцето злато 3 "Кука и јамка 100 ретровизори за велкро тапан Сандерс.