uxcell 47pcs 4mm вертикален прекинувач за слајдови SPDT 3 терминали PCB панел
  • Неодамнешно

uxcell 47pcs 4mm вертикален прекинувач за слајдови SPDT 3 терминали PCB панел

DEN 135.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : прекинувач за слајдови; Количина на позиција : 2; Тип на прекинувач : прекинувач за вклучување; Висина на копчето : 4мм / 0,16 " Содржина на пакет : 47pcs x СВЕТСКИ СВЕТСКИ ;. Аплицирајте за рекордери со ленти за домаќинство, комуникациски производи и компјутерски периферни индустрии. Име на производот : прекинувач за слајдови; Количина на позиција : 2; Тип на прекинувач : прекинувач за вклучување; Висина на копчето : 4мм / 0,16 ". Содржина на пакет : 47pcs x СВЕТСКИ СВЕТСКИ ;. Аплицирајте за рекордери со ленти за домаќинство, комуникациски производи и компјутерски периферни индустрии. Лесно за инсталирање и лесен за употреба.Добразен и долг живот и долг живот. Спецификација : Име на производот : Слајд прекинувач : 2knob Висина : 4mm / 0,16 ВИДОВИ ВИНЕК : Тип на низа за поврзување : 1p2tterminal количина : 3hole Дијаметар : 2.

Product Name:
Slide Switch
Position:
2
Knob Height:
4mm / 0.16 inch
Action Type:
Latching
Contact Type:
1P2T
Terminal Quantity:
3
Hole Diameter:
2.3mm
Main Body Size:
10.5 x 5.8 x 5mm / 0.41 x 0.23 x 0.2 inch (L*W*H)
Package Content:
47 Pcs x Slide Switch :