Старт 555F Накит од не'рѓосувачки челик Комплетен шрафцигер, #0 глава, должина од 33/4 , должина од 7/8
  • Неодамнешно

Старт 555F Накит од не'рѓосувачки челик Комплетен шрафцигер, 0 глава, должина од 33/4 , должина од 7/8

DEN 1376.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мултифункционално - шрафцигер е совршен за накит, часовници и други професионалци на кои им е потребна сигурна алатка за деликатна работа Со своите уникатни карактеристики, овој шрафцигер е совршен за секој што сака прецизност и контрола. Лесно за управување - шестоаголниот облик на копчињата спречува да се тркалаат шрафцигер, со што е полесно да се работи со прецизност. Конкавниот дизајн исто така се вклопува удобно во вашата рака, давајќи ви поголема контрола врз шрафцигер. Премиум материјал - шрафцигерите се изработени од челичен челик со никел, осигурувајќи дека тие ќе траат низ најтешките работни места и ќе ги користат долго време. Заменските лопати се прават од квалитетен челик, правилно калено и обложен со никел. Одличен дизајн - овие шрафцигери се дизајнирани со уникатно копче за вртење што се вклопува удобно во вашата рака и спречува да се тркалаат шрафцигер. Ова го олеснува работата со прецизни завртки. Достапно индивидуално или во комплети. Исклучителниот производител на алатки - Производство на одлични прецизни алатки повеќе од 140 години, L. Компанијата „Старет“ продолжува да се стреми кон извонредност со обезбедување на квалитетни алатки за индустриски, професионални и потрошувачки пазари ширум светот. Мултифункционално - шрафцигер е совршен за накит, часовници и други професионалци на кои им е потребна сигурна алатка за деликатна работа. Со своите уникатни карактеристики, овој шрафцигер е совршен за секој што сака прецизност и контрола. Лесно за управување - шестоаголниот облик на копчињата спречува да се тркалаат шрафцигер, со што е полесно да се работи со прецизност.