Waki Metal Jig Scanner LF 2,8 мл #05 табела/розова
  • Неодамнешно

Waki Metal Jig Scanner LF 2,8 мл 05 табела/розова

DEN 369.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Останатата почетна брзина ја следи контролата на ритамот на риболовците, овозможувајќи ви да ја прилагодите точната количина на ширина на слајдот како што сакате. Акцијата за стопирање и движење во комбинација со променливото ниво (хоризонтално) паѓа, е бесконечна со стоп-и-оди-акција што едвај е затворена од одредено движење за да се создаде поприродно дејство. Центар избалансиран полу-долг модел кој е добар во брзо читање на секоја ситуација во океанот каде плима и целта се држат. Иако е едноставно, тој е конструиран со две асиметрични заоблени површини кои реагираат на мала количина на промена на протокот на вода. Овој исклучителен состав на рамнотежа овозможува минимално вртење на радиусот кога се само-водење каде недостасува напнатоста на линијата помеѓу грчевите и кратките и полу-долгите модели.