Г-дин Пен- Магнетски клипови, 8 парчиња, разновидна боја, 1,2 ”, метални клипови, магнети за фрижидер, магнети за клип, клипови со магнет, клипови со магнет со фрижидер,
  • Неодамнешно

Г-дин Пен- Магнетски клипови, 8 парчиња, разновидна боја, 1,2 ”, метални клипови, магнети за фрижидер, магнети за клип, клипови со

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот г -дин Пен вклучува 8 метални клипови во 4 живописни бои Нашиот пакет од 8 метални клипови е изграден од врвен материјал за квалитет, не е лесен за оштетување. Тие се еднократно и издржливи. Секоја игла мери ширина од 1,2 инчи, 1,2-инчен и може да се отвори до 0,6 инчи. Вградениот магнет во една вилица е да виси рецепти, пораки, фотографии, состаноци и многу повеќе. Г -дин Пен Шарен метален клип може да се користи во многу сцени од вашиот живот, како што се виси фотографии или календари, организирање приходи, правење списоци со потсетувања, висечки украси, што е идеално за кујна, канцеларија, организација и украсување. Пакетот г -дин Пен вклучува 8 метални клипови во 4 живописни бои. Нашиот пакет од 8 метални клипови е изграден од врвен материјал за квалитет, не е лесен за оштетување. Тие се еднократно и издржливи. Секоја игла мери ширина од 1,2 инчи, 1,2-инчен и може да се отвори до 0,6 инчи.