Брејди БМ71-750-1-7641, Пермаслев Топлина Смалуваат Цевки
  • Неодамнешно

Брејди БМ71-750-1-7641, Пермаслев Топлина Смалуваат Цевки

DEN 304.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цена за Ролна од 600 парчиња Брејди, БМ71-750-1-7641, 141337 0.75" Диа х 1 " Бмп71 Низок Чад Нула Халогени Цевки За Смалување На Топлина, Цевки За Намалување На Топлината На Белиот Пермаслав е дизајнирана за печатење со термички пренос и е идеална за употреба при идентификација на жица. Погоден за употреба во апликации за кои е потребен низок чад, маркери без халогени, отпорни на пламен.