Флекс вратило на ротационата алатка Votoer Flex, висина мелница за мелење електричен мултифункционален комплет за поправка на метали
  • Неодамнешно

Флекс вратило на ротационата алатка Votoer Flex, висина мелница за мелење електричен мултифункционален комплет за поправка на метали

DEN 1759.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Флексот на ротационата алатка за вратило закачете го моторот над глава и долг кабел ви овозможуваат да работите на вашата работа Многу моќниот мотор 780 W ги врти парчињата со брзина од 500 до 23000 вртежи во минута, испорачувајќи ги потребните перформанси за бројни задачи. Некои практични прилози вклучени во комплетот доаѓаат во прилог за сечење, дупчење, полирање, дебагирање, метали и многу повеќе. Вклучена е цврста метална флексибилна вратило за да можете да користите малку на некој предмет и да ја оставите другата рака слободна за да го свртите предметот додека работите. Рачка со дијаметар од 6мм. Идеално за прецизна точна работа. Одлично за резба, тампонирање, дупчење, полирање, пескарење, сечење, чистење, завршување, додавање текстури и достигнување на мали простори, како и деликатни области. 【90-дневна бесплатна гаранција. Контактирајте го продавачот ако имате проблем со тоа.