HHMEI 3 Божиќ Нов лесен пингвин приклучок Божиќ Нов светлосен пингвин приклучок SGCABISBJSI6K8
  • Неодамнешно

HHMEI 3 Божиќ Нов лесен пингвин приклучок Божиќ Нов светлосен пингвин приклучок SGCABISBJSI6K8

DEN 331.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Ова осветлување на отворено е изработено од траен акрилик Орнаменти на пингвин : Традиционално, рачно изработени украси. Симпатичните украси за градинарски пингвин се погодни за свадби, забави, градини, уредување, тревници, патеки, патики, патики, балкони, дом, фестивали, Ноќта на вештерките, Божиќ и многу повеќе. Декорации за Божиќ : Оваа декорација за празници во градина е сигурна во целата со вградени светла. Орнамент за статуа на блескава пингвин : дизајн на пингвин, симпатичен дизајн за да додадете забава на вашиот Божиќ и зима, совршена Божиќна декорација за да го пречекате вашето семејство и оваа празнична сезона. Вклучете : 3* приклучок за земја. Материјал : Ова осветлување на отворено е изработено од траен акрилик. Орнаменти на пингвин : Традиционално, рачно изработени украси. Симпатичните украси за градинарски пингвин се погодни за свадби, забави, градини, уредување, тревници, патеки, патики, патики, балкони, дом, фестивали, Ноќта на вештерките, Божиќ и многу повеќе. Декорации за Божиќ : Оваа декорација за празници во градина е сигурна во целата со вградени светла. Орнамент за статуа на блескава пингвин : дизајн на пингвин, симпатичен дизајн за да додадете забава на вашиот Божиќ и зима, совршена Божиќна декорација за да го пречекате вашето семејство и оваа празнична сезона.