Ко-З-Z Надворешни кујнски врати, 28 W x 19 H водоотпорен 304 не'рѓосувачки челик вграден во BBQ Двоен пристап врата за надворешна кујна комерцијална станица за печење стани
  • Неодамнешно

Ко-З-Z Надворешни кујнски врати, 28 W x 19 H водоотпорен 304 не'рѓосувачки челик вграден во BBQ Двоен пристап врата за надворешна кујна комерцијална

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичен стил : Инстант надградба за вашата скара во задниот двор или внатрешен двор, нашите разноврсни 28 „од 19“ врати од не'рѓосувачки челик обезбедуваат чист професионален изглед за ормани на отворено и скари со нивните елегантни рабови и полирана четкана финиш на никел Водоотпорен не'рѓосувачки челик : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, нашата хоризонтална врата од 28 инчи со двоен пристап комбинира убавина и супериорни перформанси доаѓаат дожд или сјај; Високо отпорен на абење, солза и хемиска корозија, ќе продолжи да сјае со години исто како и денот кога го добивте. Разновидна употреба : Додека се дизајнирани со кујни и скари на отворено, нашите врати за скара се совршено прилагодени за кујнските острови и ормани, како и употреба како водовод -панел за пристап; Обезбедување на отворање 25,6x16,6, тие се подготвени за употреба под вашиот мијалник, над вашиот шпорет, или на кое било друго место е потребен мазен и сјаен метален изглед. Безбедни двојни интегрирани магнети за секоја врата обезбедуваат сигурно затворање секој пат, чувајќи грешки и штетници; Несакани шарки обезбедуваат тивка и без напорна работа; И црвените и заоблените рабови ги штитат децата и зафатените готвачи од каква било случајна повреда. Инстали за неколку минути, трае со години : Нарачајте со мир на умот, знаејќи дека јасни упатства и претскажани дупки за монтирање ја одржуваат инсталацијата брза и лесна и силната 1-годишна гаранција од 1 година и пријателската служба за клиенти се за да се осигура дека вашата нова врата ќе трае со години да дојде. Оваа хоризонтална пристапна врата од 20 × 14 ance обезбедува отворање од 17½ × 11½, изработен од 304 не'рѓосувачки челик за супериорна издржливост и јачина во затворен простор или надвор. Двојните магнетни улоги ги држат работите меѓу употреба, но сè лесно се отвора со цврстата рачка. Совршено за складирање на внатрешен двор и печки на отворено и скари, Беспрекорното заварување на нашата BBQ врата ги одржува своите агли подолги, побезбедни за деца и поубаво за секој гостин. Произведено со софистицирано непречено заварување, оваа врата за пристап до BBQ нуди елегантен модерен изглед со трајна јачина што нема да се закова под притисок.