Tause Travel Travel Travel Travel Trawn отпорна
  • Неодамнешно

Tause Travel Travel Travel Travel Trawn отпорна

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржлив отпорен на вода : Направено од трајна еко-пријателска ткаенина Одвојна лента за чевли. Внатрешни ленти за да го обезбедите вашиот уред на место. Повеќе меки слоеви за заштита и дополнителна лента за удобност. Поврати џебови со различна големина за сите додатоци за ваши уреди. 12 -месечна гаранција. Издржлив отпорен на вода : Направено од трајна еко-пријателска ткаенина. Одвојна лента за чевли. Внатрешни ленти за да го обезбедите вашиот уред на место. Повеќе меки слоеви за заштита и дополнителна лента за удобност. Поврати џебови со различна големина за сите додатоци за ваши уреди. 12 -месечна гаранција.