Сет од 3 дрво врамени со отворено работно метално срцеви wallидови со закачалки со јаже
  • Неодамнешно

Сет од 3 дрво врамени со отворено работно метално срцеви wallидови со закачалки со јаже

DEN 526.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Севкупна големина - рамките се движат во големина од 7 инчи, ширина 8,5 инчи до 8,5 инчи висока, ширина 8,5 инчи Квалитетна конструкција - Креативно направена во дрво и текстуриран метал. Единствена завршница - сребрена метална контраст убаво со природни дрвени рамки. Едноставно за виси - користејќи ги закачалките за јаже од 11 инчи. Прекрасен подарок - за себе, или за пријателите и семејството. Додадете малку loveубов на вашите wallsидови со овој 3 парче сет на отворено работење со текстура на срцеви wallидови. Секое парче има стилизирано срце во примитивна дрвена рамка, со природна закачалка за јаже на врвот. Рамките се движат во големина од 8,5 x 7 инчи до 8,5 x 9,5 инчи, и сите тие имаат закачалки за пад од 11 инчи. Закачени заедно или одделно, тие ќе додадат некој шарм во земјата во секој декор на простории.