Олангаб Декоративни акустични панели уметност, 8 пакет 48''x32 '' Акустични звучни изолирани wallидни панели, акустични панели што апсорбираат звук самостојно лепило, ак
  • Неодамнешно

Олангаб Декоративни акустични панели уметност, 8 пакет 48''x32 '' Акустични звучни изолирани wallидни панели, акустични панели што апсорбираат

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Акустична wallидна уметност : Акустичните wallидни панели на оланглаб имаат одлична апсорпција на звук и ефикасно ја намалуваат реакцијата и ехо Современи панели за апсорбирање на звукот : Елегантниот и уметнички дизајн носи различно естетско чувство во просторијата. Помалата големина ги прави нашите производи да користат повеќе сценарија. Лесен за инсталирање : Вклучена е силна двострана леплива лента. Нема потреба да ангажирате некого за инсталирање, можете лесно да ги инсталирате панелите за докажување на звукот за wallsидовите насекаде со него. Еко-пријателски и оган-ретардант : Акустичните soundидни панели за звук на звук се изработени од 100% полиестерско влакно, рециклирано, лесен, полу-цврст, изолација. Подобро е од звук што апсорбира пена во сите аспекти. Мулти-сценска апликација : Акустична wallидна уметност во канцеларијата е одличен избор за апсорпција на бучава од внатрешни работи. Користете ги акустичните панели Olanglab во спални соби, канцеларија, студиска соба и студио за да постигнете тивок простор. Акустична wallидна уметност : Акустичните wallидни панели на оланглаб имаат одлична апсорпција на звук и ефикасно ја намалуваат реакцијата и ехо. Современи панели за апсорбирање на звукот : Елегантниот и уметнички дизајн носи различно естетско чувство во просторијата.