Daihanle Erykah Badu тинејџери Пенка кутија преносна молив за шминка торбичка студент со голем капацитет платно платно куќиште сина
  • Неодамнешно

Daihanle Erykah Badu тинејџери Пенка кутија преносна молив за шминка торбичка студент со голем капацитет платно платно куќиште сина

DEN 384.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мек и лесен, лесен за носењеQuality полиестерски материјал со силен патент, издржлив и лесен за чистење. Може да се користи како торба за шминка, торба за складирање, кутија за држачи, итн. Изгледа не многу големо, но складирањето е многу големо, одлично за употреба. Со својот паметен капацитет и убав изглед, овој случај со моливи е одлично решение за да ве задржи канцелариски материјал и добар избор на подарок. Се препорачува упатства за перење се препорачуваат миење на рацете. Канцелариски кутии со голем капацитет мултифункционални торби за моливи за ученици средно училиште помладо средно училиште помладо средно училиште, свежо и прекрасно примање торба со училишни канцелариски материјали, симпатична пасторале платно Пенкалочка торба, може да се користи како кутија за молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и монети торба.