Boo Ace Overdlord Albedo 3D аниме глувчето влошки со зглоб за одмор за гејмер
  • Неодамнешно

Boo Ace Overdlord Albedo 3D аниме глувчето влошки со зглоб за одмор за гејмер

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 22*26cm/8 Материјал : Оригинална 2way ткаенина со висока резолуција и лесна за чистење. Белешка : Овој производ само за возрасни луѓе. Обезбедува целодневна удобност и мека поддршка Избегнувајте повреди на вашите раце. Не -лизгачка гумена база ќе ги заштити вашите работна површина од измет и гребнатини. Оваа подлога на глувчето помага да се ублажат болките и болките поврзани со часови на пресметување со поттикнување на неутрално држење на зглобот. Ергономскиот дизајн може да го намали ризикот од повреда на зглобот. ќе додаде повеќе забава за вашата работа и живот, ќе им даде огромно изненадување на вас и вашите пријатели. Исто така е добро за собирање. Користете многу иновативни и стилски, но исто така може да се користи како одличен подарок за вашите пријатели или семејство, апсолутно оставете го да изненади, да размисли за тоа кога примателот ќе го добие овој подарок изненадени совети : може да има мирис на гел кога ќе се скрши или отвори А.