M10-1,5 x 30mm, DIN 938, метрика, столпчиња, двојно завршен, завршен крај 1.0 x дијаметар, A4 не'рѓосувачки челик
  • Неодамнешно

M10-1,5 x 30mm, DIN 938, метрика, столпчиња, двојно завршен, завршен крај 1.0 x дијаметар, A4 не'рѓосувачки челик

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото Мерење на ова обетка : Целокупната должина е вкупната должина на целото обетка од крај до крај. Двојните столпчиња се користат за да се приклучат на делови кога завртката или главата на завртката не е опција. А4 не'рѓосувачки челик е функционално еквивалентен на 316 одделение и е познат и како „морско одделение“. Не'рѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Димензионални атрибути- Дијаметар (номинален) : M10- Тема на навој : 1,5- дијаметар (димензија) : 10мм- дијаметар (минимум) : 9,78мм- дијаметар (максимум) : 10мм-должина (номинална) : 30мм-должина на должина : 40мм- завртка за завртки -На должина на низата : 10мм- должина на низата (номинална) : 26мм- должина на телото (номинална) : атрибути од 4ммпродукција- Категорија : столпчиња, двојно-завршен систем на мерење : Метрика- Бренд : Аспенски прицврстувачи- Формула Во крајот 1,0 x Дијаметар- Насока на конец : Десна конец- Материјал : Не'рѓосувачки челик- Материјал Одделение : А4 не'рѓосувачки челик- облога : Необјавени- Стандарди и спецификации : ДИН 938nb : Сликите на производот се авторски права Уметнички претстави што може да не ги одразуваат точните на производот на производот изглед, пропорции и/или релативни димензии.