Mdesign Пластичен преносен занаетчиски организатор Caddy Tote, Поделена корпа за корпи со рачка за занаети, шиење, уметнички материјали - има четки, обоени моливи - колекциј
  • Неодамнешно

Mdesign Пластичен преносен занаетчиски организатор Caddy Tote, Поделена корпа за корпи со рачка за занаети, шиење, уметнички материјали - има

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Паметно складирање : Одлично за боја, сјај, предиво, панделки, хартија, маркери, креони, албуми и ткаенина; Повеќе опции за складирање, вклучително и резервни книги, складирање на фотографии, материјали за правење картички, умира, шаблони, удари, марки и многу повеќе; Користете дома за деца уметност и занаетчиство, или во училницата или уметничкото студио - цврстата конструкција ги прави овие совршени за мноштво или организациски потреби; Сет на 4 Преносна : Интегрираната рачка со лесна зафат ги прави овие отпадоци преносни; Рачката го олеснува и удобно да ги повлечете овие од полицата, надвор од кабинетот или плакарот - особено кога тие се високи; Користете повеќе од еден за да создадете систем за складирање што работи за вас; Чувајте ги предметите организирани и подготвени - само фатете и одете. Разновидна компактната големина, исто така, ги прави одлични за простории за домови, детски простории, РВ, кабини и кампери. Квалитетна конструкција : изработена од трајна пластика; Дренажни дупки во дното на тота, оставете вода да тече за да ги задржи предметите суви; Лесна грижа : Исчистете со благ сапун и вода; Не ставајте во машина за миење садови. Размислено со големина : Секоја мерки 6 "x 9,6" x 6,75 "високо. Паметно складирање : Одлично за боја, сјај, предиво, панделки, хартија, маркери, креони, албуми и ткаенина; повеќе опции за складирање, вклучувајќи и материјали за записи, складирање на фотографии, правење картички материјали, умира, шаблони, удари, марки и повеќе; користете дома за деца уметност и занаетчиство, или во училницата или уметничкото студио - цврстата конструкција ги прави овие совршени за мноштво или организациски потреби; сет од 4. преносен : лесен зафат Интегрираната рачка ги прави овие отпадоци преносни; рачката го олеснува и удобно да ги повлечете овие од полицата, надвор од кабинетот или плакарот - особено кога тие се високи; користете повеќе од една за да создадете систем за складирање што работи за вас; Предмети организирани и подготвени - само грабнете и одете.