АМЕТРИК 43B21PM Метрика 43B21pm ISO 081 центар за обликување пластичен спој 21 заби за америчен број 43 синџир со единечно влакно со, 12,7мм терен, 3,3мм ширина на ролери, 7,75мм дија?
  • Неодамнешно

АМЕТРИК 43B21PM Метрика 43B21pm ISO 081 центар за обликување пластичен спој 21 заби за америчен број 43 синџир со единечно

DEN 1491.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1-010-43 B21pm Број на америк 43 B21pm ISO 081 центар за пластична мерач 21 заби за америк број 43 синџир со единечно влакно со, 12,7мм терен, ширина на ролери од 3,3 мм ,. Дијаметар на центар од 32 мм (ДН),. 90,5 мм надворешен дијаметар (приближен) (ДЕ),. Инјекција обликувана со пластична плоча,. 1-010-43 B21pm Амеметриски дел број 43 B21pm (ISO 081) центар за обликување на пластична ракета 21 заби за америк бр. 43 синџир со единечно влакно со 12,7мм 3,3мм ширина Дијаметар (приближен) (DE) 32 mm Hub Дијаметар (DN) 12 mm пилот (MPB) Bore +/- 1mm (D1) 20 mm вкупна ширина (A) 021 Injection Injection обликувана пластична ракета Ова е оригинален неискористен америк (R) Производ директно од производителот Американска метричка корпорација. Прикажаните фотографии се само општа претстава на списокот на производи. Контактирајте го Америк за детални спецификации.