JHWSX звучник голем преносен безжичен звучник бас моќен субвуфер на отворено музика што свири радио звучник
  • Неодамнешно

JHWSX звучник голем преносен безжичен звучник бас моќен субвуфер на отворено музика што свири радио звучник

DEN 4420.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опсег на работа : 10м : Излезна моќност : 8 W Range РП Опсег : 10м. Function Функција на функција : радио. ★ Одговор на фреквенција 70 Hz-12k Hz : Излез на звучникот 8 W : сигнал до бучава : 95d B. ★ Поддржете го телефонот, компјутерот, паметните телефони, Bluetooth мобилен телефон, безжична музика со стерео пренос на Bluetooth. Опсег на работа : 10м : Излезна моќност : 8 W. Range РП Опсег : 10м. Function Функција на функција : радио. ★ Одговор на фреквенција 70 Hz-12k Hz : Излез на звучникот 8 W : сигнал до бучава : 95d B. ★ Поддржете го телефонот, компјутерот, паметните телефони, Bluetooth мобилен телефон, безжична музика со стерео пренос на Bluetooth. Јадења : Многу лесна за носење, поддржувајте ја функционалната безжична игра за работа. Поддршка MP3/MP4/, Одговор за добра фреквенција. Ниска потрошувачка на енергија. Излез на звучникот 8 WSEALED дрвени кутии за звучници.