PaperPro-Bostitch 1913 тешки главни делови, должина од 1/2-инчен нога, 1000/кутија
  • Неодамнешно

PaperPro-Bostitch 1913 тешки главни делови, должина од 1/2-инчен нога, 1000/кутија

DEN 178.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продаден како 1000/кутија Paper Pro сега е дел од производите на Office Office. Продаден како 1000/кутија. Paper Pro сега е дел од производите на Office Office. Paper Pro сега е дел од производите на Office Office. Точно истите одлични производи, но наскоро ќе има пакување и лого на Bostitch. Тешките главни делови даваат сигурни перформанси до 100 листови хартија. Остри, испреплетени точки за чиста пенетрација преку хартија.